صادق: حسن روحانی حساب توییتر ندارد

016885207 30300 صادق: حسن روحانی حساب توییتر ندارد


مشاور رئیس‌جمهور در واکنش به انتشار اخباری درباره پیام تبریک روحانی به یهودیان جهان در توییتر تاکید کرد: حسن روحانی حساب توییتر ندارد.
به گزارش انتخاب محمدرضا صادق مشاور رئیس جمهور در تماس فارس در پاسخ به سؤالی درباره اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌های خارجی پیرامون انتشار پیام تبریک رئیس جمهور اسلامی ایران خطاب به یهودیان جهان به مناسبت فرا رسیدن سال جدید یهودی و صحت و سقم آن گفت: طرفداران آقای روحانی و علاقه‌مندان ایشان که در محیط مجازی فعال بودند، صفحاتی را با اسامی نزدیک به آقای روحانی راه‌اندازی کرده‌ و با آن نام فعالیت می‌کردند.

وی افزود: البته در جریان انتخابات و فعالیت‌های انتخاباتی چنین مسئله‌ای معمول است و برخی از این صفحات مجازی ممکن است فعالیت‌شان ادامه داشته باشد.

وی تأکید کرد: ما خبری در این رابطه که رسانه‌های خارجی آن را منعکس کرده‌اند نداریم.

مشاور ارشد رئیس جمهور تأکید کرد: هر خبری از ایشان که رسمیت داشته باشد از سوی دفتر ریاست جمهوری منتشر می‌شود.

صادق در پایان تصریح کرد: تمام اخبار و فعالیت‌های ایشان در بعد از انتخابات از سوی دفتر رئیس جمهور منتخب و هم‌اکنون نیز از سوی دفتر ریاست جمهوری منعکس می‌شود و تنها، اخباری که از این مجرا منتشر می‌شود رسمیت دارد و آقای روحانی حساب توییتر ندارند.

لازم به ذکر است، رسانه‌های خبری از جمله «آسوشیتدپرس» و «المانیتور» از پیام تبریک «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران به یهودیان جهان خبر دادند.

این پیام در صفحه توئیتری منتشر شده که این رسانه‌ها مدعی اند به «حسن روحانی» تعلق دارد. در این پیام، عید موسوم به «روش هشانا» به «تمام یهودیان به خصوص یهودیان ایران» تبریک گفته شده است.

انتشار این پیام بازتاب گسترده‌ای داشته و بسیاری آن را بی‌سابقه توصیف کرده‌‌اند. «روش هشانا» اولین روز از ماه هشتم تقویم یهودیان و یکی از مهمترین اعیاد یهودیان به شمار می‌آید.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s