یک دختر دانشجو بهمراه برادرش در بوکان بازداشت شدند

نیروهای اطلاعات حکومت اسلامی ایران ٢ خواهر و برادر بوکانی را در منزلشان، بازداشت کردند.

13982m8521feb6 f738 497d 9a1e 006b546c0f73 یک دختر دانشجو بهمراه برادرش در بوکان بازداشت شدندبه گزارش آژانس خبررسانی کُردپا، صبح روز شنبه بیست و پنجم آبان‌ماه، مأموران وزارت اطلاعات ایران یک دختر دانشجو به نام افسانه بایزیدی ٢٨ ساله همراه با برادرش شاهو بایزیدی ٢۵ ساله را در منزلشان بازداشت و به مکان نامعلومی انتقال دادند.

یک منبع مطلع به خبرنگار کُردپا گفت: افسانه بایزیدی فرزند ابوبکر، دانشجوی دانشگاه پیام‌نور می‌باشد که به همراه برادرش به دلایل نامعلومی توسط نیروهای اطلاعات حکومت اسلامی ایران، بازداشت شدند.

همین منبع اشاره کرد: شاهو بایزیدی در بوکان به کار مکانیکی مشغول است و تنها به دلیل اینکه تلاش کرده مانع از بازداشت خواهرش شود، وی را نیز بازداشت نمودند.

وی که نخواست نامش فاش گردید در ادامه افزود: خانواده‌ی این خواهر و برادر از روز گذشته به طور مستمر به اداره‌ی اطلاعات و مراکز امنیتی حکومت اسلامی ایران در بوکان مراجعه کرده‌اند اما مراکز امنیتی از پاسخگویی به این خانواده امتناع می‌کنند.

تا لحظه‌ی انتشار این خبر از مکان نگهداری و علت بازداشت افسانه و شاهو بایزیدی که روز گذشته توسط نیروهای اطلاعات حکومت اسلامی ایران در بوکان بازداشت شده‌اند، هیچ اطلاعی در دست نیست.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s