راه‌اندازی رشته مداحی در دانشگاه‌ها

mqv20dw8w1pxc3868yqj راه‌اندازی رشته مداحی در دانشگاه‌ها

پس از هفت تیر کشی مداح محبوب رهبر در اتوبان بابائی

رئیس خانه مداحان کشور مطرح کرد: پیشنهاد راه‌اندازی رشته ادبیات آیینی و مداحی در دانشگاه‌ها

علی آهی٬  رئیس خانه مداحان کشور گفت: پیشنهاد راه‌اندازی رشته مداحی در دانشگاه جامع علمی کاربردی را به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری داده‌ایم که در مرحله رسیدگی و تصمیم‌گیری است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی دماوند، علی آهی در دیدار با رئیس و معاونان دانشگاه آزاد دماوند در خانه مداحان کشور بیان کرد: فرهنگ‏سراهای تهران نیز به این نتیجه رسیدند که در زمینه تبلیغ دینی، دوره آموزشی مداحی نیز باید در این اماکن تدریس شود.

وی از برخی موازی‌کاری‌ها در امور مداحی نیز انتقاد کرد و گفت: در وحدت تصمیم‌گیری در زمینه آموزش مداحی و متولیان این کار، بین مسئولان انسجام لازم وجود ندارد و ما درگیر تکثر و موازی‌کاری نهادهای مرتبط هستیم.

آهی در این دیدار صمیمانه ادامه داد: خانه مداحان در سال ۱۳۸۸ به منظور ایجاد مرکزی متمرکز برای برنامه‌ریزی‌های کلان جامعه مداحان اهل بیت (ع) راه‏‌اندازی شد.

وی افزود: در طول این سال‏‌ها، جلسات منظم و مفیدی برای مداحان برگزار شد و همچنان ادامه دارد.

این پیشکسوت مداحی کشور با بیان اینکه در زمینه رفع شبهات دینی از مداحی کارهای زیادی انجام داده‌ایم، اظهار داشت: آموزش نیروهای جوان، توجه به ادبیات آیینی و در آینده نزدیک تشکیل اتاق فکر کانون مداحان کشور از دیگر برنامه‌های خانه مداحان است.

 

جنون یکی‌ از لات‌های نظام ولایت مطلقه فقیه 

بسیاری از مداحان از جمله محمود کریمی، مداحی که هفت‌تیرکشی او در اتوبان “شهید بابایی” خبرساز شد رابطه‌ی نزدیکی با دفتر رهبر جمهوری اسلامی دارند ….

لطفا به این ویدئو با دقت نگاه کنید تا بیشتر با خصوصیات نظام ولایت مطلقه فقیه آشنا شویم. همان نظامی که محمد خاتمی شیفته آن است و می‌گوید: ما طرفدار نظام هستیم و تقویت نظام رامی‌خواهیم. ما می‌خواهیم اصل نظام باشد و دنبال همین هم هستیم!

صحنه‌های جنون آمیزی میبینیم که چگونه محمود کریمی مداح هفت تیرکش و محبوب بارگاه علی‌ خامنه‌ای در حین مداحی جنونش عود کرده موی فرزندش را می‌کشد و لباس او را پاره می‌کند …

// <![CDATA[
(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
// ]]>

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s